Üye Ol Ara Sabit Telefon Whatsapp
BORAGRUP

Hotel

Otelimiz 2018 yılında faaliyet girmiş olup aktif olarak hizmet vermektedir.

Şehir oteli olarak, otel ve kayak misafirlerimize konfor ve kaliteyi sunmakta, aynı zamanda 1+1 suit odaları ile ailelere ve uzun dönem konaklama yapmak isteyen misafirlerine ev rahatlığında Otel konfuru hizmetini sunmaktadır.

Futbol takımlarının ve diğer spor kuruluşlarının kamp merkezine olan yakınlığı, havalimanı ve şehir merkezine olan yakınlığı ile misafirlerine kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Otelimiz aynı zamanda yaz-kış kültür gruplarına da hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktır. Erzurumumuzun ve ülkemizin doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı turizm amaçlı; rahat, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti; yükselen konuk memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek. 

Her zaman “Rahatınız bizim için önemli” sloganımızla temel ilkelerimizi dikkate alarak topluma en iyi hizmeti vereceğiz.

Vizyonumuz…

Yerli ve yabancı konuklarımızın ve seyahat firmalarının ilk aklına gelen bir marka olmak ve bu markayı misyonumuzu ve temel ilkelerimizi benimseyerek lider konumda taşımaktır.

Hotel

Sertifikalar